Romanian-Strikers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Romanian-Strikers

Clan Forum
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Warrock inner clan competition

Go down 
5 posters
AuthorMessage
mazura
Spammer
Spammer
mazura


Posts : 63
Join date : 2007-11-21
Age : 35
Location : Cluj-Napoca

Warrock inner clan competition Empty
PostSubject: Warrock inner clan competition   Warrock inner clan competition Icon_minitimeSat Dec 01, 2007 8:18 pm

Doar o idee dar cred ca ar fi misto sa vedem cam cum ne descurcam si clasam. Acuma sa nu va vina proasta idee ca am propus asta ca is sigur io ca castig sau ceva de genu si vreau sa ma dau mare...sunt destui care joaca bine in clan si d c nu poate chiar mai buni ca mine Twisted Evil .

Nah deci ideea in mare consta in ceva de genu... alegem cu totii o harta pe care or sa se dea toate meciurile. Arthur sau cineva cu premium o sa faca room-urile private unde or sa intre cei doi care trebe sa lupte si o sa fie FFA cu limita de 10-15 killsuri. Normal ca dak ideea ii aprobata o sa trebuiasca Cosmine (aka Coyotu momentan pt cei care nu stiu) sa faci un ladder cu toti cei care vor sa se inscrie in tournament si sa ocupam toti locurile pe baza de tragere la sortii (bine ar cam trebui sa fie un nr par de participanti dar asta om vedea noi pe parcurs).

Nah io am postat ideea si cateva detalii acuma astept posturi sa vad dak va surade ideea...mai ales de la tine Cosmine.

Ca si premiu cel putin pt tournament-u asta as propune sa se faca un topic pe site cu o cupa de aur cu numele castigatorului pe el si data torunamentului xD.

(dak va surade ideea si Cosmin e de acord tot pe acest topic astept sa zica toti participantii ca vor sa...participe Razz)


Last edited by on Sun Dec 02, 2007 11:33 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
coyot
Admin
Admin
coyot


Posts : 139
Join date : 2007-11-03
Age : 34
Location : Madrid-Spania

Warrock inner clan competition Empty
PostSubject: Re: Warrock inner clan competition   Warrock inner clan competition Icon_minitimeSun Dec 02, 2007 3:11 am

Mai pe scurt ca nu prea AM INTELES Razz Deci tu zici sa facem un tournament si sa dau leader la clan pentru un premium nu?ca stiam ca dak nu esti premium nu pozti participa in clan war..... pale
Back to top Go down
https://romanian-strikers.forumotion.com
mazura
Spammer
Spammer
mazura


Posts : 63
Join date : 2007-11-21
Age : 35
Location : Cluj-Napoca

Warrock inner clan competition Empty
PostSubject: Re: Warrock inner clan competition   Warrock inner clan competition Icon_minitimeSun Dec 02, 2007 11:31 am

N-ai inteles nimic din cate se pare. Sa vad dak pot sa formulez tot sa fie si pe intelesu tau >_<.

Deci propunerea mea ii asa. Organizam noi intre noi un tournament (neoficial normal si numai in cadrul clanului nostru) in care o sa ne luptam unii cu altii in meciuri de 1v1. Nah din toate meciurile astea o sa iasa un castigator care ca si premiu o sa aiba o cupa de aur cu numele lui pe ea si data tournamentului pusa undeva pe forumu asta. Sper ca pana aici ai prins idee.

Pe teamspeak o sa decidem de comun acord cu toata lumea care vrea sa participe o harta pe care or sa se dea toate meciurile. Dupa ce facem un clasament cu toata lumea care vrea sa participe si prin tragere la sorti decidem cine contra cine joaca primele mecuri le luam in ordine si la comun acord intre cei doi jucatori se stabileste o data si o ora. Toata problema in faza asta e ca data si ora or sa fie stabilite si in functie de cineva care are premium la noi in clan fiindca numai ei pot sa faca camere private cu parola ca sa putem da meciuri 1v1 fara interferente.

Nam in privinta meciurile astea or sa fie FFA (free for all) cu limita de killuri de 10-15...asta om mai vedea cat punem. Cine castiga meciu trece in runda urmatoare cu castigatorul din urmatoarea sectiune de 2 playeri si tot asa pana se ajunge la un castigator. (acuma nu mai bag faza cu faceti screenshot dupa meci ca sa nu existe certuri si faze deastea ca banuiesc ca nu sunteti asa fatza sa mintiti si sa necertam de-am pixu ca unu o pierdut si de fapt zice ca o castigat sau faze deastea....de asemenea nu ma luati cu o avut lagg sau alte tampenii, daca chiar are lagg mare at se aman meciu pe mai incolo si se repeta)

Nah io sper ca ai inteles acuma Cosmine...dak nu las ca-ti explic io iarasi pe teamspeak. Daca vrei clasamentul cu participantii pot sa-l fac eu ca nu ma doare mana.

Nah toate astea dupa cum am mai spus numai daca esti si sunteti cu totii restu de acord (dar nu stiu d c n-ati fi).
Back to top Go down
arthur10
Spammer
Spammer
arthur10


Posts : 98
Join date : 2007-11-24
Age : 40
Location : Roma Italia

Warrock inner clan competition Empty
PostSubject: Re: Warrock inner clan competition   Warrock inner clan competition Icon_minitimeSun Dec 02, 2007 5:20 pm

interesanta idee,eu sunt deacord cu toate ca sunt persoane in clan mult mai bune ca mine Mad Mad Mad ,dar cred ca ar fi interesant.......acum ramane si la parerea ceĆ²orlanti si binenteles al Leaderului Laughing Laughing bounce bounce bounce
Back to top Go down
coyot
Admin
Admin
coyot


Posts : 139
Join date : 2007-11-03
Age : 34
Location : Madrid-Spania

Warrock inner clan competition Empty
PostSubject: Re: Warrock inner clan competition   Warrock inner clan competition Icon_minitimeMon Dec 03, 2007 1:26 am

da mah eu am inteles....da nu cred ca or vrea toti sa faca 1vs1 .....
Back to top Go down
https://romanian-strikers.forumotion.com
mazura
Spammer
Spammer
mazura


Posts : 63
Join date : 2007-11-21
Age : 35
Location : Cluj-Napoca

Warrock inner clan competition Empty
PostSubject: Re: Warrock inner clan competition   Warrock inner clan competition Icon_minitimeMon Dec 03, 2007 2:41 pm

Pai tocmai deaia am si zis "cine vrea sa participe...". Care nu vor, nu se inscrie si nu-i nici o problema
Back to top Go down
ionutz888
Spammer
Spammer
ionutz888


Posts : 124
Join date : 2007-11-19
Location : citta di castello italia

Warrock inner clan competition Empty
PostSubject: Re: Warrock inner clan competition   Warrock inner clan competition Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 1:13 am

buna faza asta cu turneul intre noi...dar pe cand???deabia astept...
Question Question Question
Back to top Go down
https://romanian-strikers.forumotion.com
mazura
Spammer
Spammer
mazura


Posts : 63
Join date : 2007-11-21
Age : 35
Location : Cluj-Napoca

Warrock inner clan competition Empty
PostSubject: Re: Warrock inner clan competition   Warrock inner clan competition Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 12:35 pm

Pai la cat de des acceseaza lumea forumul...vroiam sa stiu de pe forum cine participa sa stiu cati suntem si sa fac un "ladder" cu ei...da nah. Incercati si astia care mai treceti pe la forum sa le ziceti pe teamspeak la toti sa intre pe forum macar sa faca un reply aici sa-mi zica dak vor sa participe.

Ideea o fost plasata de mult da cum nik nu se poate planifica in clanu asta...
Back to top Go down
ionutz888
Spammer
Spammer
ionutz888


Posts : 124
Join date : 2007-11-19
Location : citta di castello italia

Warrock inner clan competition Empty
PostSubject: Re: Warrock inner clan competition   Warrock inner clan competition Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 5:17 am

ok...io ma pun pe treaba sa vad cati pot sa conving sa participe incepand de azi...
lol!
Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
https://romanian-strikers.forumotion.com
kombat1979
n00b
n00b



Posts : 4
Join date : 2008-01-16
Age : 44
Location : TIMISOARA

Warrock inner clan competition Empty
PostSubject: Re: Warrock inner clan competition   Warrock inner clan competition Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 12:50 pm

da ,super ideea si io vreau sa particip ,cand se va face. lolz Daca o mai fii valabila.


pluton
Back to top Go down
coyot
Admin
Admin
coyot


Posts : 139
Join date : 2007-11-03
Age : 34
Location : Madrid-Spania

Warrock inner clan competition Empty
PostSubject: Re: Warrock inner clan competition   Warrock inner clan competition Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 1:16 pm

mah parerea mea este ca tre sa mai facem war cu clanuri deste mai mari chiar daca ne fac dar nu conteaza.

dupa mine pe london uk sunt cele mai bune clanuri.
Back to top Go down
https://romanian-strikers.forumotion.com
ionutz888
Spammer
Spammer
ionutz888


Posts : 124
Join date : 2007-11-19
Location : citta di castello italia

Warrock inner clan competition Empty
PostSubject: Re: Warrock inner clan competition   Warrock inner clan competition Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 2:26 pm

io unu sunt de acord...votez "DA" pentru propunerea ta...si pot sa iti spun ca si ovidiu89 e la fel de acord Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
https://romanian-strikers.forumotion.com
coyot
Admin
Admin
coyot


Posts : 139
Join date : 2007-11-03
Age : 34
Location : Madrid-Spania

Warrock inner clan competition Empty
PostSubject: Re: Warrock inner clan competition   Warrock inner clan competition Icon_minitimeSun Jan 27, 2008 7:27 pm

o sa facem un tournament sa si in functie cum de locurile vor iesi primele locuri vor paticipa in waruri parcai rambo
Back to top Go down
https://romanian-strikers.forumotion.com
Sponsored content





Warrock inner clan competition Empty
PostSubject: Re: Warrock inner clan competition   Warrock inner clan competition Icon_minitime

Back to top Go down
 
Warrock inner clan competition
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Warrock Inner Clan Tournament
» Crashing WARROCK
» Clona Warrock
» WarRock Wallpapers
» Some Warrock pics..

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian-Strikers :: Romanian-Strikers :: WarRock Scrims/Wars-
Jump to: