Romanian-Strikers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Romanian-Strikers

Clan Forum
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Warrock Inner Clan Tournament

Go down 
AuthorMessage
mazura
Spammer
Spammer
mazura


Posts : 63
Join date : 2007-11-21
Age : 35
Location : Cluj-Napoca

Warrock Inner Clan Tournament Empty
PostSubject: Warrock Inner Clan Tournament   Warrock Inner Clan Tournament Icon_minitimeTue Feb 05, 2008 9:40 am

Vad ca daca e sa stau dupa voi sa intrati pe forum sa-mi ziceti care vreti sa jucati si care nu, nu o sa mearga niciodata. Asa ca m-am hotarat sa ma apuc serios de treaba, o sa fac o lista cu toti membrii clanului de pe site-ul warrock si cand va gasesc pe teamspeak o sa va iau in particular si sa va intreb.

Acuma pentru cei care nu stiu fiind noi in clan/nu s-au chinuit sa se uite pe site ca lenea-i prea mare iata despre ce e vorba:

Warrock Inner Clan Tournament - o competie intre totii mebrii clanului care vor vrea sa participe pentru a afla cine este cel mai bun dintre noi (sau altfel spus cine o mancat cel mai mult cacat de mic Razz). Cateva informatii importante privind competitia:

1. Se va realiza un ladder cu toti cei care vor sa se implice si pe baza unor trageri la sorti pe teamspeak se va hotara cum suntem/sunteti repartizati. Ladder-ul va fi afisat pe forum la urmatorul reply de la mine.

2. Meciurile vor fi 1v1 Free For All cu un kill limit de 10. La sfarsitul meciurilor, ca sa nu existe conflicte apoi, v-as ruga pe toti sa faceti un screenshot care apoi sa mi-l trimiteti pe mess, mail, xfire.

3. Data si ora la care se vor tine meciurile intre doi participanti va fi stabilita de ei doi la comun acord si preferabil si cand este vreun membru al clanului cu premium pentru facerea camerelor.

4. Nu vrea sa aud nimic de genul "dute mah ce lagar o fost X", "Y era invizibil pentru mine ce dracu era sa fac" etc. Daca aveti ceva de comentat va rog frumos sa o faceti intre voi si sa o rezolvati. In cel mai rau caz si anume ca unuia dintre participanti ii merge rau de tot internetul in timpul meciului acest meci se va amana pe mai tarziu/ ziua urmatoare.

5. Pentru a nu se ajunge la ce am spus la punctul 4. as ruga pe toata lumea sa isi faca un spyware check inainte de meci si daca e deschis de ceva vreme PC-ul sa ii dati un restart.

6. Toate meciurile se vor tine pe acceasi harta si anume Bloc. Motivul este unul foarte simplu: este cea mai mica harta de cqc si ne putem gasi usor pe ea, nu sa stam 15 min sa ne cautam unu pe altu.

7. Camperii nu vor fi tolerati, adica inteleg sa-l astepti pe unu daca il auzi ca vine da nu stati intr-un loc numai ca sa il luati pe la spate.

8. Pentru orice alte informatii care nu se regasesc aici va rog sa ma contactati pe mess, xfire sau teamspeak. Mess ID: madsnake00, Xfire ID: mazura.

Cam asta ar fi tot, cel putin pentru moment (in cazul in care mai era ceva important de mentionat voi mai completa lista).

Exclamation Exclamation Exclamation VA ROG NU POSTATI PE ACEST TOPIC, L-AM CREAT DOAR PENTRU COMPETITIE SI VOI SCRIE EU TOT CE E NECESAR. Exclamation Exclamation Exclamation
Back to top Go down
mazura
Spammer
Spammer
mazura


Posts : 63
Join date : 2007-11-21
Age : 35
Location : Cluj-Napoca

Warrock Inner Clan Tournament Empty
PostSubject: Re: Warrock Inner Clan Tournament   Warrock Inner Clan Tournament Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 10:50 pm

Cei care nu au inca oponenti ii rog sa astepte 1-2 zile pana ii gasesc pe ceilalti care nu si-au extras numerele si ii trec in tabel.

Warrock Inner Clan Tournament Ggmc2

Exclamation Exclamation Exclamation Rog pe toata lumea care participa sa-mi trimita rezultatele pe email : madsnake00@yahoo.com ca sa le pot "valida" Razz. Exclamation Exclamation Exclamation


Last edited by mazura on Tue Feb 19, 2008 9:05 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
 
Warrock Inner Clan Tournament
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Crashing WARROCK
» WarRock Wallpapers
» Some Warrock pics..
» striri de pe warrock.net
» stiri de pe warock

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian-Strikers :: Romanian-Strikers :: Discussion Board-
Jump to: