Romanian-Strikers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Romanian-Strikers

Clan Forum
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Cazul Forceman!!!Va rog sa alegeti

Go down 
+3
xxxx67
Darkanian
arthur10
7 posters
AuthorMessage
arthur10
Spammer
Spammer
arthur10


Posts : 98
Join date : 2007-11-24
Age : 40
Location : Roma Italia

Cazul Forceman!!!Va rog sa alegeti Empty
PostSubject: Cazul Forceman!!!Va rog sa alegeti   Cazul Forceman!!!Va rog sa alegeti Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 11:25 am

Va readuc aminte ca Forceman a parasit klanul intr-o seara.Motivul-a fost degradat din functia de locotenent.Nu a spus la nimeni.......

1. Sa revina in klan dar cu functia de veteran.

2. Sa nu-l mai primim in klan.

3 .Sa revina, in perioada de proba.

VA rog sa alegeti una din variante si daca vreti puteti si comenta.......
Back to top Go down
Darkanian
Veteran
Veteran
Darkanian


Posts : 26
Join date : 2007-11-18
Age : 30
Location : Braila

Cazul Forceman!!!Va rog sa alegeti Empty
PostSubject: Re: Cazul Forceman!!!Va rog sa alegeti   Cazul Forceman!!!Va rog sa alegeti Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 3:27 pm

1
Back to top Go down
xxxx67
Rookie
Rookie
xxxx67


Posts : 14
Join date : 2007-12-18
Age : 56
Location : Jimbolia Jud Timis

Cazul Forceman!!!Va rog sa alegeti Empty
PostSubject: Re: Cazul Forceman!!!Va rog sa alegeti   Cazul Forceman!!!Va rog sa alegeti Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 3:55 pm

1
Back to top Go down
badguy21
n00b
n00b



Posts : 3
Join date : 2007-12-23
Age : 37
Location : Jimbolia jud Timis

Cazul Forceman!!!Va rog sa alegeti Empty
PostSubject: Re: Cazul Forceman!!!Va rog sa alegeti   Cazul Forceman!!!Va rog sa alegeti Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 3:57 pm

1
Back to top Go down
mazura
Spammer
Spammer
mazura


Posts : 63
Join date : 2007-11-21
Age : 35
Location : Cluj-Napoca

Cazul Forceman!!!Va rog sa alegeti Empty
PostSubject: Re: Cazul Forceman!!!Va rog sa alegeti   Cazul Forceman!!!Va rog sa alegeti Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 5:14 pm

1.

Dar o intrebare...d c dracu ai schimbat rangurile la astia cu locotenent. Adica io special i-am pus pe toti cei care joaca si-s pe teamspeak la locotenent ca sa stim care-s cei care joaca si la nevoie sa-i putem curata usor pe ceilalti de la veteran care-s in clan numa cu numele.

Nah fie banuiesc ca ai avut motivele tale (desi is curios sa stiu care-or fost alea ca in afara faptului ca probabil nu ai avut ce face 15 min nu vad altu Smile) ).
Back to top Go down
arthur10
Spammer
Spammer
arthur10


Posts : 98
Join date : 2007-11-24
Age : 40
Location : Roma Italia

Cazul Forceman!!!Va rog sa alegeti Empty
PostSubject: Re: Cazul Forceman!!!Va rog sa alegeti   Cazul Forceman!!!Va rog sa alegeti Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 6:30 pm

1

Mazura din pacate joci putin seara (poate nu poti),dar eu in ultima vreme am jucat atat seara cat si dimineata si am observat ca pe team speak nu se respecta regulile,dar nu e vorba doar de reguli ci si de persoanele care vor sa joace.Nu mai zic atunci cand facem cate-un klan war ca nu se intelege nimik si stii de ce? iti spun eu: "ba da ala nu moare ma,ba da ala e invisibil,ba da are lag de nu-l vezi" sau ai vazut ma ce masina are ala,aseara nu stiu ce am facut sau......pot continua la infinit.......Am scos pe toti de la locotenenti pe o scurta perioada de timp sa vad daca obtin vre-un rezultat dar.......Apropo Forceman l-am promovat eu locotenent de nu foarte mult timp (sa zic2 3 sapt daca nu gresesc),asa ca nu a fost de o viata loc. ,dar are pretentiii......Sper ca ai inteles daca nu ......apropo acum poti vedea cine se omoara sa intre pe site
Back to top Go down
coyot
Admin
Admin
coyot


Posts : 139
Join date : 2007-11-03
Age : 34
Location : Madrid-Spania

Cazul Forceman!!!Va rog sa alegeti Empty
PostSubject: Re: Cazul Forceman!!!Va rog sa alegeti   Cazul Forceman!!!Va rog sa alegeti Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 8:31 pm

1
Back to top Go down
https://romanian-strikers.forumotion.com
raverush
Admin
Admin
raverush


Posts : 24
Join date : 2007-11-09

Cazul Forceman!!!Va rog sa alegeti Empty
PostSubject: Re: Cazul Forceman!!!Va rog sa alegeti   Cazul Forceman!!!Va rog sa alegeti Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 8:33 pm

2. Daca a ales sa plece nu pot eu sa il oblig sa joace... Daca a facut-o odata o sa o faca si a doua oara... In clan toti sunt egali iar functiile de locotenent veteran sau ce o mai fi pe acolo mi se par inutile... El ar trebui sa stie ca nu a fost pus acolo dupa un criteriu anume de selectare... Pur si simplu s-a rugat de arthur sa il avanseze... Votul asta e inutil... Acum sa se roage de el sa intre inapoi in clan daca vrea...
Back to top Go down
raverush
Admin
Admin
raverush


Posts : 24
Join date : 2007-11-09

Cazul Forceman!!!Va rog sa alegeti Empty
PostSubject: Re: Cazul Forceman!!!Va rog sa alegeti   Cazul Forceman!!!Va rog sa alegeti Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 9:02 pm

=============================================
....Gata declar acest topic inchis..
a.) In primul rand votul trebuia sa fie anonim
b.) Va promit ca in cel mai scurt timp o sa facem niste reguli clare dupa care o sa jucam...
Se pare ca pe aici toata lumea e de capul ei...Nu o sa mai fie asa... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Back to top Go down
Sponsored content





Cazul Forceman!!!Va rog sa alegeti Empty
PostSubject: Re: Cazul Forceman!!!Va rog sa alegeti   Cazul Forceman!!!Va rog sa alegeti Icon_minitime

Back to top Go down
 
Cazul Forceman!!!Va rog sa alegeti
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian-Strikers :: Romanian-Strikers :: Discussion Board-
Jump to: