Romanian-Strikers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Romanian-Strikers

Clan Forum
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Ce Crezi Despre

Go down 
+4
mazura
Darkanian
arthur10
coyot
8 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
RaptorMan
Rookie
Rookie
RaptorMan


Posts : 17
Join date : 2008-01-29
Age : 32
Location : Constanta,Romania

Ce Crezi Despre - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ce Crezi Despre   Ce Crezi Despre - Page 2 Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 3:07 pm

lol ,cheateri ar trei dati afara insa astea cu bug nu fac nimika rau,ar trebui ca astea de la warrock sa scoata buggurile nu sa ii dea afara pe astea care le folosesc,asta e viata si eu am folosit buggul cu bomba invisibila,nu am facut decat sa folosesc toate resursele jocului
Back to top Go down
arthur10
Spammer
Spammer
arthur10


Posts : 98
Join date : 2007-11-24
Age : 40
Location : Roma Italia

Ce Crezi Despre - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ce Crezi Despre   Ce Crezi Despre - Page 2 Icon_minitimeSat Feb 16, 2008 2:14 am

da sa inteleg ca la tine resursele jocului s-au extins cam mult dar infine fiecare joaca dupa placere.Mie nu mi-a placut sa joc niciodata cu coduri sau alte prostii,nu inteleg ce e frumos sa te pacalesti pe tine insuti drunken .da sunt deacord ca cei de la k2 sa repare acele buguri,si ma oftic pt ca unii platesc acest joc (sunt unul dintre ei)........
Back to top Go down
RaptorMan
Rookie
Rookie
RaptorMan


Posts : 17
Join date : 2008-01-29
Age : 32
Location : Constanta,Romania

Ce Crezi Despre - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ce Crezi Despre   Ce Crezi Despre - Page 2 Icon_minitimeSat Feb 16, 2008 9:01 pm

nu consider ca este cv frumos in a folosi un bugg nici eu dar cate o data este necesar,orcum de aici si pana a suspenda pe altii pt un bug care sa format din cauza ta(si aici ma refer la ekipa warrock) e o mare diferenta,ar trebui "bannati" cei care au gresit atunci cand au facut buggul nu cei care profita de el,si intradevar nici mie nu imi convine pt ca platesc pt ca niste programatorii incompetentii nu au fost in stare sa scrie o linie de cod calumea,sunt atatea jocuri care nu au nici un bugg,si unele dintre ele sunt mult mai complexe,aquma cativa ani spuneam ca e de vina lipsa de fonduri dar acuma nu se mai pune problema,aquma e doar incompetenta ekipei warrock ???
Back to top Go down
xxxx67
Rookie
Rookie
xxxx67


Posts : 14
Join date : 2007-12-18
Age : 56
Location : Jimbolia Jud Timis

Ce Crezi Despre - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ce Crezi Despre   Ce Crezi Despre - Page 2 Icon_minitimeSun Feb 17, 2008 3:26 am

Pentru mine bugg sau hack este cam aceelas lucru si nu cred ca este corect sa te folosesti de ele ca sa castigi.
Back to top Go down
Sponsored content





Ce Crezi Despre - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ce Crezi Despre   Ce Crezi Despre - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ce Crezi Despre
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian-Strikers :: Romanian-Strikers :: "Anything"Board-
Jump to: